Saraya Bodrum Saraya Bodrum Saraya Bodrum Saraya Bodrum Saraya Bodrum Saraya Bodrum

Saraya Bodrum Ağustos 2014 tarihinde Bodrum Yalıkavak ta açıldı.

 

Bodrum Yalıkavak'ta bulunan ve Aviatel Havacılık'in ilk turizm yatırımı; 7 milyon Dolar'a mal olan Saraya Bodrum Otel açıldı. Tesis, alkolsüz olarak hizmet verecek.


1 Türk, 1 İsviçreli ve 1 Arap ortaklığı olan Aviatel Havacılık'ın Türkiye'deki ilk turizm yatırımı Saraya Bodrum, Ağustos ayı itibari ile kapılarını misafirlerine açtı. Butik bir kokteyl eşliğinde tanıtımı yapılan otel, tamamı delüks ve suitlerden oluşan 19 odasıyla Bodrum'un gözbebeği Yalıkavak'ta hizmet vermeye başladı. 7 milyon Dolar'a mal olan Saraya Bodrum'un açılışında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Belediye Meclis Üyeleri ve seçkin isimler yer aldı. 

Yalıkavak'ta yaz - kış hizmet vermeye devam edecek olan otelin mimari yapısı, deneyimli kadrosu, Yalıkavak merkeze ve marinaya olan yakınlığı öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.

Otelle ilgili teknik bilgiler veren Genel Müdür İlhan Bilici, genel anlamda yurt dışına hitap eden Saraya Bodrum'un, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerinin yanı sıra öncelikle Arap ülkelerinden gelen turistlerden ilgi gördüğünü söyledi. Bilici, otelin alkolsüz hizmet verdiğini ancak "helal otel" statüsünde olmadığını belirtti.

12 ay boyunca açık kalacak otelin tüm detaylarının büyük bir titizlikle yaşama geçirildiğini anlatan Bilici, "Dekorasyonda dikkat çeken mermer ve ahşap en kaliteli ürünlerden seçildi, tekstil malzemeleri de yine üst segment beğeniye hitap edecek şekilde kullanıldı. 

Minimal ve modernist dekorasyonu ile dikkat çeken otelimiz, konforu ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkıyor. Konaklama fiyatları oda özelliklerine göre değişiyor. Gecelik fiyat aralığı 350 Euro ile 2 bin Euro arasında belirlendi" dedi.

 

 

Haberler